מי אנחנו?

ראשיתו של שמן זה הוא בחלום של סבא אחד יחיד ומיוחד-סבא חגי, שעלה לארץ בשנות ה 50 וכילד התאהב בארץ ובאדמה. החל את דרכו  בביה"ס החקלאי בן שמן  ולאורך השנים נטע,טיפל וגידל נשירים ואבוקדו וזכה בפרסים על חקלאות מצטיינת. עד היום הוא קם כל בוקר לעבודת האדמה,נושם את ריח העצים ונותן מהידע שלו לדור הצעיר. שמן זה מוקדש לסבא חגי !

רון אביטל, חקלאי בנשמתו מהגליל, החל לפני למעלה מ15 שנים להתמחות בתהליך הפקת שמן מפרי האבוקדו שגידל במטע שנטע בנחלת הוריו בגליל.  לאורך השנים שכלל את תהליך היצור וההפקה של השמן, בכבישה קרה ותהליך טבעי ללא מעורבות כמיקלים.

שמן האבוקדו האיכותי שמיוצר כיום הוא פרי של מחקר מתמשך של שנים רבות ובכך טעמו של השמן שמייצרת החברה חודר בעקביות למטבח הישראלי וקוצר שבחים .

שמן האבוקדו מופק ע"י החברה ברמת הגולן מפרי אבוקדו ישראלי, מזנים שונים בהתאם לעונות השנה. זני השמן השונים נבדלים בצבע המדבקה על הבקבוק  ולכל זן אבוקדו מרקם, צבע וטעם שונים ואנו עושים כל שניתן להעניק לכם בכל טעימה חוויה עילאית לחוש הטעם והראיה.

החברה מתמחה בהפקה של סוגי שמן מן הצומח, בתהליך טבעי ובכבישה קרה. החברה מיצרת שמן אגוזי הפקאן המיוצר ע"י החברה, שמן שניחן בטעם דומיננטי וקטיפתי ועוד סוגי שמנים איכותיים למטרות צריכה שונות.

דילוג לתוכן